Artis_zeego_a-300x153Artis zeego від СІЕМЕНС АГ – це перша мультивісьова рентген-ангіографічна система, розроблена на основі роботизованої технології, яку можна встановлювати у будь-яке необхідне положення. Ця система – найновіша розробка компанії Сіменс в сфері ангіографії, яка набагато зручніша і точніша в керуванні ніж звичайні системи з С-дугою.


Artis zee
від СІЕМЕНС АГ це рентген-ангіографічна система з Artis_zee_-300x153стельовим кріплення або кріпленням на підлозі, яка забезпечує відмінну якість візуалізації, дає можливість зручного доступу до пацієнта та проведення сканування всього тіла. Система підтримує ряд сучасних можливостей трьохвимірної візуалізації, які допомагають підвисити швидкість і точність при виконанні процедур.

axiom_artis_u_-300x153AXIOM Artis U від СІЕМЕНС АГ – це універсальна рентген-ангіографічна система, яка дозволяє проводити дослідження в кардіології і ангіографії та позасудинні втручання.

artis_zee_biplane1-150x150Двопроекційна система Artis zee від СІЕМЕНС АГ це рентген-ангіографічна система, яка дає можливість проводити візуалізацію у двох проекціях з частотою –  60  кадрів в секунду, забезпечує більшу площу охоплення і ідеально підходить для досліджень при структурних захворюваннях серця.