Spirit_1-150x150SOMATOM Spirit – це сучасний, економічний в експлуатації двозрізовий комп’ютерний томограф адаптований для повсякденних рутинних клінічних досліджень. Найкраще поєднання ціни та якості. Найменша в своєму класі променеве навантаження на пацієнта. Ефективна повітряна система охолодження гентрі.

Emotion_3-150x150SOMATOM Emotion – це найпопулярніша комп’ютерна система в світі. Більш ніж 7000 клієнтів вибрали SOMATOM Emotion для своїх клінік. SOMATOM Emotion це система для рутинних досліджень, представлена в двох моделях з 6 і 16 зрізами, яка дозволяє проводити масові скринінгові дослідження легень і кишечника, віртуальну ендоскопію, перфузію і втручання під контролем КТ, кількісну оцінку васкулярних порушень, в тому числі візуалізувати великі судини серця.

sensCT_04_3333

SOMATOM Sensation – система для експертних кардіологічних досліджень, яку доцільніше використовувати в клініках з кардіохірургічними відділеннями, де проводяться операції з шунтування, установки Стент, коронарографія, комплексні кардіологічні дослідження. SOMATOM Sensation представлена двома моделями: SOMATOM Sensation 40 і SOMATOM Sensation 64. Оснащена потужними засобами тривимірної обробки зображень. Має широкий спектр програмних і програмно – апаратних кинических пакетів для вирішення різноманітних діагностичних завдань в кардіології, неврології, травматології, онкології, педіатрії, і т.д.

AS_Open-4444-150x150

SOMATOM Definition AS – це перший в світі адаптивний комп’ютерний томограф з одним рентгенівським випромінювачем для експертних досліджень, представлений моделями з 20, 40, 64 або 128 зрізами. Технологія Adaptive 4D Spiral, яка використовується в цій серії комп’ютерних томографів, спрощує кількісну оцінку під час сканування голови і тіла, дозволяє візуалізувати функції досліджуваних органів в цілому на підставі КТ – ангіографії з фазово – роздільним контрастуванням. Технологія безперервного назад – поступального руху столу під час спірального сканування забезпечує можливість збільшення діапазону для збору інформації в режимі 4D.

0506-010 14699

SOMATOM Definition – перший в світі комп’ютерний томограф з двома рентгенівськими випромінювачами. Розроблено на основі 64-зрізового томографа SOMATOM Sensation, з використанням технологій подвійного збору інформації Z-sharp.

 

Definition-Flash.-22jpg-150x150SOMATOM Definition Flash – комп’ютерний томограф з двома рентгенівськими випромінювачами для проведення експертних і кардіологічних досліджень. SOMATOM Definition Flash володіє широкими можливостями, яких до сьогоднішнього дня не було в комп’ютерній томографії: визначити хімічний склад тканин і на підставі цього диференціювати конкременти сечовивідних каналів, свіжі або застарілі крововиливу головного мозку, оцінювати перфузію легень, ступінь пошкоджень сухожиль і зв’язок, відкладень в суглобах , візуалізувати емболізірованниесосуди легких, перфузію серця і багато іншого.

 

0506-010 14733

SOMATOM Sensation OpenKT – сучасний спеціалізований 24 – зрізовий комп’ютерний томограф, який використовується: для проведення онкологічного скринінгу і планування променевої терапії, проведення інтервенції під контролем КТ, проведення досліджень тіла пацієнтів з надмірною вагою і пацієнтів з політравмами. Висока клінічна потужність сканера дозволяє дуже скоро отримувати діагностичний результат, що особливо важливо для травматології.