Siemens Acuson S2000 в «Лікувально-діагностичному центрі Святого Луки»

В «Лікувально-діагностичному центрі Святого Луки» (м. Івано-Франківськ) компанія «Укрмедресурс» встановила ультразвукову діагностичну систему експертного класу Siemens Acuson S2000. Унікальність даної системи полягає в тому, що набір її діагностичних параметрів та технологій візуалізації дозволяють діагностувати патологію, не доступну для візуалізації на інших ультразвукових апаратах.

Siemens Acuson S2000 з опцією еластографії дозволяє виявити об’ємні новоутворення при фіброзі та цирозі печінки, а також оцінити ступінь змін. З цією системою лікар має можливість отримати інформацію про глибоко розміщені області тіла, що раніше було можливо тільки за допомогою інвазивної біопсії.

З переваг еластографії треба виділити наступне:

1. Відображає механічні властивості тканин, дає можливість побачити різницю по жорсткості, еластичності та розтягливості здорових і патологічно змінених тканин.

2. Дозволяє проводити діагностику доброякісних і злоякісних новоутворень.

3. Підвищує точність при дослідженнях таких органів, як молочна, щитовидна, передміхурова залози, печінка, лімфатичні вузли и м’які тканини.

4. Сприяє більш ранньому виявленню пухлин, дає можливість точно виявити істинні розміри пухлини і оцінити ступінь поширення в оточуючих тканинах.

Компанія Укрмедресурс також пропонує кращу ціну на барокамери та ряд сучасного медичного обладнання

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *