Показано 4 результати

Барокамери ГБО

Барокамера Sechrist 2800

Барокамери ГБО

Барокамера Sechrist 3300 H

Барокамери ГБО

Барокамера Sechrist 3600H

Барокамери ГБО

Барокамера Sechrist 4100H

Більшості людей відомо, що від кількості кисню, що надходить в організм, безпосередньо залежить нормальне функціонування органів і систем. Однак далеко не всі знають, що при його нестачі може виникнути кисневе голодування або, як його називають медики, гіпоксія. У таких випадках потрібно штучне насичення організму киснем. Найпоширенішою процедурою, яка використовується в таких цілях, стала гіпербаричнаоксигенація.

Що таке барокамера?

Барокамера є різновидом медичної апаратури, що представляє собою своєрідну конструкцію у вигляді герметичної капсули з прозорими віконцями. В барокамеру пацієнта поміщають у положенні лежачи. Всередині конструкції йому необхідно просто лежати та вдихати повітря, збагачене киснем. Капсула обладнується датчиками, що здатні визначати його тиск і рівень. Контролем цих показників займається лікар або медична сестра. Вони не повинні залишати пацієнта протягом проведення всієї процедури гіпербаричної оксигенації.

Умови, що створюються в барокамері, можна порівняти з зануренням на п’ять метрів нижче рівня моря. Така терапія нерідко викликає в пацієнтів відчуття закладеності у вухах. Курс гіпербаричної оксигенації може включати від 5 до 10 процедур. Тривалість одного сеансу варіюється в межах від двадцяти хвилин до однієї години.

Кому потрібне лікування барокамерою?

Така терапія буде корисна пацієнтам, які страждають від хронічних запальних недуг органів дихання (таких як бронхіт, трахеїт, сухий плеврит). Лікування барокамерою також ефективне при алергічних захворюваннях. Проведення гіпербаричної оксигенації здійснюється і за наявності у пацієнтів гіпертонічної хвороби, серцево-судинних порушень і цукрового діабету.

Барокамера може використовуватися також із метою профілактичного оздоровлення. Особливо корисною така терапія буде для людей, у яких на роботі або в побуті присутні різні фактори ризику. Гіпербарична оксигенація також піде на користь людям, що часто піддаються стресам і страждають від нервово-психічних розладів.

У деяких випадках лікування барокамерою може завдати шкоду. Це відбувається при неправильно підібраній індивідуальній дозі кисню для конкретного пацієнта. Занадто велика його кількість може виявитися токсичною.

Протипоказаннями до проведення гіпербаричної оксигенації будуть: епілепсія, гострі вірусні інфекції, наявність абсцесу, кісти в легенях, перебіг запальних процесів, клаустрофобія та підвищена чутливість до кисню.

Де купити барокамеру?

У нас можна замовити різні типи барокамер для приватних і державних медичних установ. Ми пропонуємо обладнання від перевірених виробників і гарантуємо справну роботу апаратури. Отримати докладні характеристики товару, що вас цікавить, можна за телефоном. Контактна інформація для зв’язку з нашими фахівцями вказана на сайті.