Показано 0 результатів

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Для досягнення високої віддачі світла , необхідно щоб:
• генерування випромінювання в лампі відбувалося за допомогою високотехнологічних процесів,
• вихідне випромінювання містило велику частину видимого світла,
• частка тепловіддачі завдяки відповідній провідності і конвекції залишалася низькою.

Всім вищенаведеним вимогам відповідають джерела холодного світла компанії KARL STORZ.

Галогенові джерела світла

Джерело холодного світла Halogen 250 twin має технічну перевагу серед галогенових освітлювачів, яка представлена багатошаровим покриттям поверхні, що дозволяє знизити теплове навантаження в пучку світла на 60 %. До інших технічних достоїнств відносяться також галогенові лампи з аксіальної ниткою розжарювання для забезпечення оптимального напрямку світлового пучка, а також спеціальне кварцове скло лампи, яке не пропускає ультрафіолетове випромінювання. У даних лампах вдається підвищити температуру нитки розжарювання до 3400 К, що в порівнянні із звичайними лампами розжарювання (2800 К) призводить до збільшення частки білого світла.

Отже, перевага даних ламп полягає в тому, що світло може направлятися туди, де воно найбільш необхідне, а саме на певну ділянку.

LED джерела світла

Лінійка джерел холодного світла LED компанії KARL STORZ представлена наступними моделями: LED NOVA 150, LED NOVA 100 twin і Power LED 175.

Переваги джерел світла LED очевидні: на відміну від звичайних джерел світла, світлодіоди об’єднують в собі високу яскравість світіння і дуже високу експлуатаційну довговічність. Середній час роботи світлодіода становить 30000 годин.

Низьке тепловиділення світлодіодів також забезпечує ряд переваг. Завдяки невеликому самонагріву ламп, відсутня необхідність в їх охолодженні за допомогою вентиляції. Дратівливий шум вентилятора залишається в минулому. З температурою світла 6400 К, світлодіод забезпечує природну передачу денного світла. Це створює можливість точного відтворення світла і, отже, більш точної діагностики досліджуваних тканин.

Ксенонові джерела світла

Ксенонові лампи, на відміну від звичайних ламп розжарювання, мають дві важливі переваги: рівень освітлення лампи Ксенону в два рази вище, ніж у сучасних галогенових ламп, а споживання потужності становить лише 2 / 3 від звичайного. Завдяки більшій кількості світла обстежувана ділянка освітлюється краще і в більшому обсязі, а близьке до денного світло ксенонових ламп природньо сприймається людським оком.

Моделі XENON 175 SCB і XENON NOVA 175 використовуються з ксеноновою лампою 175 Вт і забезпечують завдяки природній температурі світла 6000 К першокласне освітлення. Механічний регулятор світла робить можливим ручне безступінчате регулювання яскравості світла без зміни сили струму лампи, що гарантує максимальний термін служби лампи.

Моделі серії XENON 300 SCB і XENON NOVA 300 відповідають усім вимогам у галузі ендоскопічних втручань. Крім того, вони оптимальні для фото- та відеодокументації. Завдяки природній температурі 6000 К і використанню ксенонової лампи 300 Вт дані моделі особливо зручні для вищевказаної документації. Модель XENON NOVA 300 має механічний регулятор світла, який забезпечує регулювання яскравості. В електронній моделі XENON 300 SCB регулювання якості світла здійснюється за допомогою оптомеханічного регулятора, керованого мікропроцесором. У даній моделі струм лампи залишається також незмінним, забезпечуючи максимальний термін служби освітлювача. Дане регулювання виконується як ручним способом, так і автоматично через вихідний сигнал відеокамери.

Моделі XENON 175 SCB, XENON 300 SCB, D-LIGHT P SCB, D-LIGHT C SCB і D-LIGHT C/AF SCB можуть управлятися також завдяки системі KARL STORZ – SCB, за допомогою сенсорного екрану або голосового управління VOICE1 .

Системи D-LIGHT C SCB і D-LIGHT C/AF SCB призначені для фотодинамічного дослідження сечового міхура. Крім того D-LIGHT C/AF SCB використовується для фотодинамічної ранньої діагностики в області верхніх дихальних шляхів. Система D-LIGHT P SCB застосовується для перфузійної діагностики тканини і органів за допомогою зеленого індоціаніну ( ICG ) або для фотодинамічної діагностики на ранньому етапі в області бронхів.

Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію про продукцію, сучасні джерела світла.