Показано 6 результатів

Інсуфлятори

ENDOFLATOR ® CO2 SCB

Системи відсмоктування і промивання

ENDOMAT HAMOU

Відеосистеми

Відеосистеми

Оптика

Оптика

Необхідність у проведенні операції часто викликає в пацієнтів певні хвилювання. Такі страхи можуть бути пов’язані як із попереднім введенням під загальний наркоз, так і з ризиками ускладнень, які можуть виникнути після завершення хірургічного втручання. Сучасна медицина пропонує хорошу альтернативу операції в класичному розумінні. Йдеться про малоінвазивну хірургію, особливості якої ми й будемо обговорювати в нашій статті.

Що таке малоінвазивна хірургія?

Цей метод заснований на оперуванні через природні фізіологічні отвори та точкові проколи тканин. Така операція зазвичай триває не більше однієї години і проводиться під місцевим наркозом. Пацієнту необхідно перебувати в палаті не більше трьох годин. Після закінчення всіх процедур та дії наркозу він може вирушити додому (як правило, в той же день).

Малоінвазивна хірургія передбачає використання двох основних методик – лапароскопії та ендоскопії. Перша дозволяє проводити операції на внутрішніх органах людини через невеликі отвори. Черевна порожнина проколюється за допомогою спеціальної тонкої трубки – троакара. Через отвори розміром 0,5-1,5 см в неї вводиться вуглекислий газ, відеокамера, що передає зображення на монітор, і безпосередньо інструменти, за допомогою яких проводиться операція. Завдяки лапароскопії вдається лікувати такі захворювання:

 • безпліддя;
 • кіста яєчників;
 • міома матки;
 • трубна вагітність;
 • ендометріоз;
 • онкологічні захворювання.

Ендоскопія – це метод, що дозволяє досліджувати внутрішні органи оптичними приладами. Введення ендоскопа здійснюється через природні шляхи:

 • через рот і стравохід при діагностиці захворювань шлунку;
 • через сечовипускальний канал під час діагностики захворювань сечового міхура;
 • через гортань при виконанні обстеження легень і бронхів.

Перед операцією пацієнт приймає спеціальний снодійний препарат. Під час проведення процедур він знаходиться в стані сну і не має жодних больових відчуттів або дискомфорту. При проведенні процедур обов’язково повинен бути присутнім лікар-анестезіолог.

Обладнання для малоінвазивної хірургії

Існують наступні основні інструменти та прилади, що застосовуються в даній сфері медицини:

 • оптичні прилади (лампи, джерела світла, відеокамери і відеомонітори);
 • ендоскопи (гнучкі та жорсткі);
 • обладнання доступу.

Залежно від специфіки операції, можуть знадобитися додаткові прилади. Їхній набір залежить від виду конкретної операції. Хірургічні інструменти та обладнання для малоінвазивної хірургії в поєднанні з професіоналізмом лікарів дозволяють гарантувати пацієнту ефективне та безпечне лікування.

Де купити інструменти та прилади для малоінвазивної хірургії?

У нашій компанії ви можете замовити хірургічне обладнання різного типу. Ми вже більше 15 років поставляємо медичну техніку до державних і приватних медичних установ по всій країні. Знайти більш детальну інформацію про обладнання, яке ми пропонуємо, можна на сайті. Ви також можете звернутися за консультаціями до наших фахівців. Зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».