Показано один результат

Інсуфлятори

ENDOFLATOR ® CO2 SCB

У сучасній медицині велика кількість маніпуляцій проводиться із застосуванням лапароскопічних інструментів і приладів, але далеко не всі знають, що крім такого обладнання в процесі операції використовується інсуфлятор. Він дозволяє створювати та підтримувати операційний робочий простір. Іншими словами, інсуфлятор використовується для нагнітання вуглекислого газу до черевної порожнини в автоматичному режимі.

Інсуфлятор для лапароскопії

Цей прилад допомагає сформувати порожнину, до якої будуть вводитися ендоскопічні інструменти. Для інсуфляції зазвичай використовується вуглекислий газ. Це пов’язано з тим, що його характеристики ідеально підходять для таких цілей: він не горючий, не взаємодіє з тканинами та легко виводиться з організму. Як і будь-який медичний інструмент, інсуфлятор повинен бути зручним в експлуатації. Це дуже важливо для безпеки пацієнта і медичного персоналу. При виборі цього приладу слід звернути увагу на такі параметри:

  • потік газу (обсяг газу, який інсуфлятор здатний подавати за одну хвилину);
  • тиск вуглекислого газу, що може бути забезпечений приладом у сформованій порожнині;
  • система нагрівання;
  • датчики безпеки, обладнані світловою та звуковою сигналізацією;
  • наявність датчика, що показує обсяг витраченого газу.

У якості джерела газу виступає балон. У цьому спеціальному резервуарі газ знаходиться під високим тиском. Саме за допомогою інсуфлятора регулюється подача вуглекислого газу до черевної порожнини та швидкість, із якою здійснюється цей процес. Вона знижується під час підвищення тиску у внутрішньочеревній порожнині. Це призводить до того, що запускається автоматичне нарощування обсягу подачі газу.

Від бездоганної роботи інсуфлятора багато в чому залежить безпека пацієнта. Успіх проведення лапароскопічної операції також тісно пов’язаний із справністю та якістю цього приладу. При недостатній подачі газу не вдається створити необхідного простору, а втрата контролю над тиском у черевній порожнині навіть протягом декількох хвилин здатна призвести до виникнення порушень легеневої та серцево-судинної систем. Наслідком цього також можуть стати різні ускладнення. До них належать пневмомедіастинум, пневмоторакс, газова емболія, підшкірна емфізема та ін.

Проведення об’ємного хірургічного втручання потребує наявності потужної апаратури. Наприклад, при ампутації або екстирпації матки швидкість подачі газу повинна становити не менше 25 л/хв, в той час як у звичайних умовах достатньо й 15 л/хв. Це необхідно, оскільки під час проведення операцій подібного роду існує ризик значного витоку газу та виникає потреба в швидкому відновленні його обсягу.

Важко переоцінити важливість покупки якісного інсуфлятора. Справний прилад гарантує моментальне сповіщення лікарів при виході показників внутрішньочеревного тиску та швидкості подачі газу за межі норми. Надійна медична техніка здатна не тільки підвищити ефективність лікування, але й знизити до мінімуму ризик виникнення ускладнень у пацієнта.

Де купити інсуфлятор?

Придбати інсуфлятор для операційної ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. В онлайн-каталозі можна ознайомитися з асортиментом пропонованої медичної техніки та її коротким описом. Якщо у вас виникли питання щодо оплати, термінів доставки або технічних характеристик наших приладів, телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наші спеціалісти нададуть вам усю необхідну інформацію.