Показано 2 результати

Інсуфлятори

ENDOFLATOR ® CO2 SCB

Прилади для високочастотної хірургії

Прилади для високочастотної хірургії

Високочастотна хірургія – це сучасний метод, який дозволяє здійснювати безконтактний розріз м’яких тканин. Такі маніпуляції стали можливими завдяки використанню високочастотних хвиль. Досягти розсікаючого ефекту вдається за допомогою тепла, що виділяється під час опору тканин проникненню до них спрямованих хвиль високої частоти. Клітини, що піддаються впливу хвиль, випаровуються, а тканини розходяться в сторону. Для виконання таких процедур необхідна спеціальна медична апаратура.

Прилади для високочастотної хірургії

При радіохвильовій коагуляції та розрізах тканини не руйнуються, за рахунок чого в пацієнтів відсутні травми. В процесі загоєння не відчувається післяопераційного болю. Серед переваг радіохвильової хірургії можна особливо відзначити її стерилізуючий ефект. Вона також дозволяє уникнути опіків і утворення рубця, прискорити виконання хірургічних процедур і підвищити їхню безпеку та ефективність.

За допомогою якісної радіохірургічної техніки можна виконувати розрізи заздалегідь заданої глибини та будь-якої конфігурації. Лікар навіть може впливати на певний шар тканини. Техніка для високоточної хірургії відкрила можливість видаляти утворення слизової та шкіри без застосування оптичного збільшення та накладення швів.

Переваги апаратури для радіохвильової хірургії

Радіохвильове розсічення м’яких тканин виключає ймовірність виникнення гнійних і геморагічних ускладнень. При використанні такого методу лікування загоєння рани відбувається набагато швидше. Серед основних переваг апаратів для високоточної хірургії:

 • ступінь пошкодження тканин у 10 разів нижчий, ніж при традиційному хірургічному втручанні;
 • зона некрозу післяопераційної рани та тканин, що оточують її, буде мінімальною;
 • після розрізу в рані відсутній кров’яний згусток;
 • прискорення процесу загоєння тканин;
 • мінімальний ризик запалення рани.

Для чого використовується радіохвильова хірургія?

Цей метод активно застосовується в сучасній медицині для видалення доброякісних шкірних новоутворень, таких як:

 • бородавки;
 • папіломи;
 • кератоми;
 • невуси;
 • атероми;
 • кандиломи та ін.

Прилади для високоточної хірургії набули широкого поширення в сфері гінекології. З їхньою допомогою здійснюється лікування доброякісних захворювань шийки матки та величезної кількості інших хвороб.

Із застосуванням радіохвильової хірургії процедури проходять набагато швидше. Традиційні методи не дозволяють домогтися таких хороших результатів, на які здатні радіохірургічні прилади. Завдяки такій апаратурі пацієнт може не турбуватися про біль, набряки, кровотечі та інші післяопераційні наслідки.

Де купити прилади для високочастотної хірургії?

Наш інтернет-магазин пропонує придбати якісне медичне обладнання від провідних світових виробників. Із асортиментом і характеристиками приладів ви можете ознайомитися на сайті. Щоб отримати докладніші відомості та консультації, зверніться до наших фахівців. Зв’язатися з нами можна за вказаним номером телефону або за допомогою електронної пошти.