Показано один результат

Мікроскопи лабораторні

Мікроскоп Primo Star компанії Carl Zeiss

Із кожним роком проводиться все більше досліджень людського організму, завдяки чому підвищується точність проведених аналізів. Це стало можливим після винаходу сучасного обладнання та приладів, якими оснащуються нові медичні лабораторії. Завдяки таким апаратам якість діагностики та лікування пацієнтів істотно підвищилася.

Медичне лабораторне обладнання та прилади

Серед найбільш поширених типів лабораторного обладнання особливе місце займають пристрої, призначені для проведення кількісного визначення складу крові. Вони присутні в більшості сучасних медичних лабораторій. Кращими виробниками аналітичних приладів вважаються британські, австрійські та американські фірми.

Багато фармацевтичних фірм зараз активно займаються виробництвом універсальних біохімічних аналізаторів, за допомогою яких можна визначити якісний і кількісний склад різних типів рідин. Така апаратура підходить навіть для дослідження гормонів, ліків та електролітів.

Існує два типи методик проведення лабораторного аналізу:

  • імунолюмінесцентна, імунофлюоресцентна;
  • імуноферментна, радіоімунохімічна.

Усі технічні прилади в лабораторії можна умовно розділити на наступні типи:

  • пристрої, призначені для визначення кількісного складу матеріалу;
  • додаткові прилади, що використовуються під час проведення досліджень в медичних лабораторіях.

Перша група включає в себе обладнання аналітичного напряму. Воно може являти собою як пристрої загального, так і спеціального призначення. Особливою популярністю користуються універсальні біологічні аналізатори. З їхньою допомогою медикам вдається проводити точний аналіз різних рідин і визначати їхній хімічний склад. Серед додаткових лабораторних приладів виділяють комплекти крапельниць зі штативами, а також автоматичні та напівавтоматичні дозатори.

Сучасне медичне обладнання для лабораторії повинно являти собою комплекс приладів, що відрізняються високою якістю, надійністю, технологічністю, безпекою в експлуатації та хорошою продуктивністю. Головне завдання лабораторного медичного обладнання – швидка видача точних інформативних даних.

При оснащенні клініко-діагностичних центрів найважливішим аспектом можна вважати саме грамотний підхід до вибору лабораторної апаратури.

Де купити медичне лабораторне обладнання?

Замовити якісну медичну техніку можна прямо на сайті нашого інтернет-магазину. Ви також можете звернутися до нас по допомогу та консультацію за телефоном, вказаним у розділі «Контакти». Ми здійснюємо не тільки продаж, але й сервісне обслуговування медичних лабораторних приладів. Детальні технічні характеристики приладу, що вас цікавить, наші менеджери можуть надати за телефоном.