Показано один результат

Мікроскопи лабораторні

Мікроскоп Primo Star компанії Carl Zeiss

У будь-якому сучасному медичному закладі використовуються мікроскопи. Вони по праву вважаються одним ыз найважливіших типів медичного обладнання. Мікроскопи, розроблені із застосуванням новітніх матеріалів і сучасних технологій, дозволили удосконалити сферу медичних досліджень. Без такого обладнання не обходиться жодна лабораторія.

Медичні мікроскопи: особливості та класифікація

Даний тип обладнання відіграє визначальну роль при постановці точного діагнозу. Нерідко саме завдяки йому медикам вдається призначити пацієнтові правильне лікування. Серед найбільш поширених типів мікроскопів виділяють:

  • оптичні (принцип їхньої роботи заснований на тому, що лінза вловлює та підсилює світловий потік, який відображається об’єктом; такі пристрої дають зображення високої якості);
  • стереоскопічні (основна сфера їхнього застосування – препарування мікроскопічних об’єктів);
  • бінокулярні (за допомогою таких пристроїв забезпечується об’ємне сприйняття об’єкта);
  • цифрові (даний тип мікроскопів набирає все більшої популярності в наші дні, оскільки дозволяє фіксувати хід діагностичного та оперативного втручання);
  • USB-мікроскопи (володіють компактними габаритами та можуть підключатися до будь-якого комп’ютера, завдяки чому вдається проводити дослідження максимально оперативно; зазвичай такий тип мікроскопів застосовується в ситуаціях, коли для виконання аналізу використовуються бази даних).

Вибір відповідного різновиду мікроскопа залежить від специфіки роботи медичного закладу. Ціна буде залежати від функцій, які здатний виконувати конкретний прилад, його класу та комплектації.

Найбільшою популярністю в сучасній медицині користуються оптичні мікроскопи. З їхньою допомогою медики навіть при високому збільшенні можуть отримати чітку картинку зразка, дослідженням якого вони займаються. Для отримання більш точних результатів дослідження часто використовуються різноманітні методи контрастування.

Без медичних мікроскопів не обійтися при проведенні більшості аналізів. Вони використовуються в гістології, дерматології, гематології та при дослідженні різноманітних біологічних матеріалів. Мікроскопи також активно застосовуються в гінекології, стоматології, нейрохірургії, офтальмології та інших галузях медицини. Без таких приладів медицина ніколи не змогла б вийти на сучасний рівень.

Де купити медичний мікроскоп?

Якщо ви шукаєте якісне медичне обладнання від перевірених виробників, у нашому інтернет-магазині ви знайдете все, що потрібно. Ми пропонуємо апаратуру для різних сфер медицини та надаємо якісне гарантійне обслуговування техніки. Отримати більш детальну інформацію можна у наших менеджерів. Для оформлення покупки скористайтеся функціоналом сайту або зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним у розділі «Контакти».