Показано 8 результатів

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей та новонароджених F 120 / F 120 mobile

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей та новонароджених Sophie

Неонатальне обладнання

Лампа фототерапії Amelux

Неонатальне обладнання

Матрац з підігрівом Amecosy

Неонатологія являє собою один із розділів медицини. Вона займається пошуком ефективних методик діагностики захворювань новонароджених і проведенням відповідної терапії. Неонатологія охоплює перші чотири тижні життя дитини. Саме цей період може гарантувати результативну профілактику різних захворювань. Превентивні заходи, проведені в перший місяць життя новонародженого, здатні чинити визначальний вплив на стан здоров’я дитини. Завдяки сучасним технічним засобам вдається врятувати життя маленьким пацієнтам навіть у найскладніших ситуаціях.

Неонатальне обладнання та його особливості

За допомогою апаратури для неонатології лікарям вдається попередити розвиток серйозних захворювань і виявити їх на ранній стадії. Своєчасне виявлення хвороби – це визначальний фактор при лікуванні. З ним безпосередньо пов’язана ефективність майбутніх процедур. Наявність новітнього якісного неонатального обладнання є обов’язковою умовою для надання новонародженим повного спектру необхідної медичної допомоги.

Існує кілька різновидів медичної техніки для неонатології. Вибирати її слід, виходячи зі специфіки догляду за новонародженими. Оскільки помилка в такому питанні може призвести до надзвичайно серйозних наслідків, необхідно замовляти обладнання тільки від перевірених часом виробників. Перед покупкою бажано проконсультуватися у фахівців, які володіють цінними знаннями та досвідом в цій сфері.

Де використовується обладнання для неонатології?

Такі медичні апарати застосовуються з метою забезпечення підтримуючої терапії у новонароджених і проведення екстрених реанімаційних заходів. Неонатальне обладнання дозволяє швидко заповнити втрати тепла, що часто трапляються у немовлят, і помістити малюка в комфортне середовище. У ролі такого середовища для новонародженого виступає спеціальний інкубатор. Він призначений для вирішення проблем терморегуляції та підтримки необхідної вологості повітря. Неонатальне обладнання також використовується для:

  • лікування гіпоксії у немовлят із пневмонією, а також у дітей, народжених раніше терміну;
  • боротьби з гіпоксичними ураженнями ЦНС.

Сучасне неонатальное обладнання моментально набуло поширення в більшості медичних установ. І хоча неонатологія є відносно молодою наукою, вона помітно прогресує з кожним роком. Якість і функціональність апаратури мають прямий вплив на стан здоров’я новонароджених. Тому так важливо поставитися до її вибору з усією відповідальністю.

Де купити неонатальное обладнання?

Замовити медичну апаратуру від надійних виробників можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми надамо вам всі необхідні консультації та допоможемо оформити покупку. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів за номером, який вказано в розділі «Контакти».