Показано 6 результатів

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей та новонароджених CPAP

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей та новонароджених F 120 / F 120 mobile

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей та новонароджених Sophie

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей, дорослих та новонароджених EVE

Концентратори кисню

Кисневий концентратор Staxel

Наркозно-дихальні апарати

Наркозно-дихальний апарат Portec

Розвиток сучасної медицини не стоїть на місці, за рахунок чого постійно створюється нова апаратура, що дозволяє не тільки підвищити ефективність лікування, але й забезпечити більш комфортні умови для пацієнта під час проведення різних процедур. Особливу роль у цьому питанні відіграє анестезіологія. Завдання анестезіолога полягає в тому, щоб створити оптимальні умови для роботи хірургів і забезпечити надійний захист нейро-вегетативної системи пацієнта в процесі операційного втручання. У цьому йому допомагає реанімаційне та анестезіологічне обладнання. Від якості такої апаратури безпосередньо залежить хід перебігу операції та стан пацієнта під час проведення хірургічних процедур.

Медичне обладнання для анестезіології та реанімації

Останнім часом відбувається активне укомплектування реанімаційних і анестезіологічних відділень надійним сучасним обладнанням. Така техніка дозволяє усунути больову чутливість пацієнта під час операції. За допомогою новітнього анестезіологічного обладнання вдається дотриматися балансу між необхідним рівнем знеболення і порушенням життєво важливих функцій організму людини.

Розвиток анестезіології став можливим завдяки освоєнню нових напрямків біомедицини. В наші дні вона включає в себе широкий набір загальних і реґіонарних методів знеболювання, ефективність яких тісно пов’язана з якістю медичної техніки. Кожен етап роботи лікаря супроводжується використанням одного або декількох анестезіологічних приладів, призначених для підвищення безпеки наркозу.

За допомогою анестезіологічного обладнання вдається індивідуально підібрати дозування для пацієнта. В кожному окремому випадку схема виконання анестезії розраховується з урахуванням особливостей фізіології організму людини та стану її здоров’я. Завдяки наявності апаратури можна спостерігати за станом життєво важливих функцій під час проведення хірургічного втручання. Це забезпечує безпечне виведення пацієнта з наркозу.

Сучасна анестезіологічна техніка

Виробники такого обладнання постійно намагаються удосконалити його технічні параметри. Ключову роль у цьому відіграють досвід і поради практикуючих лікарів. Функціональність і безпека анестезіологічної та реанімаційної апаратури підвищується саме завдяки спільній роботі фахівців із різних галузей медицини.

Щорічно обладнання для анестезіології та реанімації поповнюється новими приладами з підвищеною надійністю та чутливістю, однак до найбільш поширених видів такого обладнання відносяться:

  • дефібрилятори;
  • апарати штучної вентиляції легень;
  • кардіостимулятори;
  • приліжкові монітори (незамінний прилад, що дозволяє спостерігати за життєво важливими параметрами стану пацієнта);
  • інші пристрої, що здатні тимчасово замінити природну роботу внутрішніх органів людини.

Від якості комплектації палат інтенсивної терапії залежить ефективність надання невідкладної допомоги. Особливо це стосується складних клінічних ситуацій, у яких необхідне оперативне втручання реанімаційної бригади.

Де купити анестезіологічне та реанімаційне обладнання?

У нас ви можете придбати якісну медичну техніку для приватних і державних установ. Всі зусилля наших фахівців спрямовані на задоволення зростаючих потреб ринку сучасної медицини, тому в нас завжди можна знайти нову високотехнологічну апаратуру. Отримати більш детальну інформацію про наш асортимент і ціни на медичне обладнання можна за телефоном, вказаним на сайті.