Показано один результат

Концентратори кисню

Кисневий концентратор Staxel

Підтримка нормального функціонування організму в пацієнтів здійснюється за рахунок проведення кисневої терапії. Штучний кисень потрібен при різних захворюваннях. До них належать серцева недостатність, бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легень та інші. Завдяки появі сучасних кисневих концентраторів проведення таких процедур, як насичення організму киснем, стало можливим не тільки в стаціонарі, але і в домашніх умовах. Такі прилади стають все більш затребуваними в медицині.

Концентратори кисню та їхні особливості

Забруднення навколишнього середовища негативно позначається на здоров’ї людей. Особливо це стосується тих, хто проживає у великих містах. Навіть кілька хвилин кисневої терапії здатні запустити функції організму та змусити його працювати на повну силу. Кисневий концентратор є одним ыз найбільш доступних і ефективних способів підтримки здоров’я в домашніх умовах.

Лікар встановлює режим проведення кисневої терапії індивідуально для кожного пацієнта. Тип відповідного кисневого концентратора буде залежати від тяжкості захворювання. Наприклад, для захворювань середньої та високої тяжкості найбільш оптимальним вважається пристрій, який на виході видає від 5 літрів на хвилину (не менше 80% концентрованого кисню). Такий апарат належить до розряду портативних. Він комплектується двома акумуляторами, здатними протягом декількох годин працювати без додаткової підзарядки.

Як вибрати кисневий концентратор?

Пропонуємо вам кілька простих порад щодо вибору пристроїв, призначених для вироблення кисню з атмосферного повітря. Якщо ви вирішили придбати кисневий концентратор, зверніть увагу на наступні критерії:

  • наявність вбудованих засобів самодіагностики, що дозволять безперервно виконувати процедуру навіть у разі відключення електрики;
  • вага і габарити (якщо ви хочете придбати концентратор для домашнього використання, вибирайте пристрій, на якому присутні ручки для перенесення і ролики; для зручності перенесення вага повинна бути невеликою);
  • комплектація (кисневі шланги, фільтри і т. д.);
  • портативний апарат повинен працювати від різних джерел енергії (електромережа, бортова мережа автомобіля) та автономно;
  • у пристрої повинна бути передбачена функція регулювання потоку та зволоження отриманого кисню;
  • рівень шуму має значення, якщо ви плануєте використовувати апарат у нічний час доби (у якісної техніки він не перевищує 35 дБ);
  • продуктивність повинна становити не менше 4-5 літрів кисню на хвилину (вміст кисню при цьому може становити не менше 80%).

Гарантія на концентратори кисню зазвичай становить 3-5 років. Як правило, вона поширюється на поломки, пов’язані з наявністю браку в конструкції приладу, а також із дефектом матеріалів. Якісні кисневі концентратори мають хороший робочий ресурс і можуть працювати без зміни фільтрів не менше 10 років.

Вартість такого апарату залежить від його функціональних можливостей. Важливу роль також відіграє комплектація. Киснева маска, що входить до комплекту разом із концентратором, повинна бути виготовлена з м’якого гіпоалергенного матеріалу.

Де купити концентратор кисню?

На нашому сайті ви можете знайти широкий асортимент медичного обладнання. У нас можна купити якісні кисневі концентратори від надійних виробників за доступними цінами. Дізнатися характеристики товару, що вас зацікавив, можна за телефоном, вказаним на сайті. Наші фахівці нададуть вам докладні консультації з усіх питань.