medrad_logo

Наша місія полягає в тому, щоб стати лідером на світовому ринку медичних виробів та послуг задля покращеннядіагностичних та терапевтичних процедур.

Медичне зображення — це вікно в широкий, таємничий світ людського організму. Воно може показати стан здоров’я серця, яке видає три мільярди ударів на середню тривалість життя… Виявити блокування впродовж 60 000 миль артерій та судин… і виділити один єдиний нерв. Більш ніж коли-небудь, медичне зображення — це спроба, направлена на порятунок життя, в якій MEDRAD відіграє вирішальну роль.

Детальніше
Imaxeon-logo

Науково-дослідницька команда Імаксеоен вже розробила та створили 4 покоління ін’єкційних систем, починаючи з ін’єкторів серії PJ для комп’ютерної томографії. Наступні покоління систем включали в себе ангіографічну ін’єкційну систему та ін’єктор Salient CT.

Перейти

ДКНВЦ ім. М.В. Хрунічева

Завод медичної техніки і товарів народного вжитку (Завод МТ і ТНВ) – це один з провідних підрозділів Федерального державного унітарного підприємства „Державний космічний науково-виробничий центр ім. М.В. Хрунічева”, Росія.

Перейти
stephan

Фріц Стефан Медіцінтекнік ГмбХ була заснована у 1974 в Гамбурзі. Від початку свого існування компанія спеціалізується на виготовлені наркозно-дихального обладнання та апаратів штучної вентиляції легенів для новонароджених, дітей та дорослих. Ще один вид діяльності – виробництва систем постачання кисню.

Перейти
simens

Департамент Медичних систем компанії Сіменс – Сіменс Медікал Солюшнз (Siemens Medical Solutions) або Med – став на сьогодні одним із провідних світових виробників та розробників рішень у сфері охорони здоров’я. Сіменс широко відомий своєю інноваційною технікою, сервісними послугами й комплексними рішеннями, які він постачає до сфери охорони здоров’я.

Click me! Перейти
storz

З момент свого заснування у 1945 році компанія KARL STORZ розвивалась як міжнародне підприємство з виробництва і продажу ендоскопів, медичних інструментів і приладів. Асортимент ендоскопічного інструментарію для медицини, ветеринарії і промислової ендоскопії нараховує на даний момент більше ніж 15 000 найменувань.

Перейти
ardo

Ардо медікал АГ – швейцарська компанія, ціллю якої є розробка, виробництво та продаж медичного обладнання. Головний офіс компанії знаходиться в м. Унтерагері в Швейцарії. Окрім цього, компанія має 4 філії: в Німеччині, Великій Британії, Голландії і Китаї. Ардо співпрацює з представниками в більше ніж 50 країнах для того, щоб поширювати своє обладнання по всьому світу. Завдяки тісній співпраці з споживачами та широкій мережі дилерів, компанія має змогу вчасно визначати потреби ринку і відповідати їм.

Перейти
sechrist

Компанія Sechrist була заснована у 1973 році інженером Роном Сечрістом. В тому ж році була розроблена та виготовлена перша медична барокамера. У 1995 році компанія стала лідером на ринку виробництва одномісних медичних барокамер.

Перейти
logo-en

Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський завод РЕМА» Підприємство почало свою діяльність з 1.08.1944 року під назвою завод дезінфекційного обладнання. В 1948 році на заводі почалось освоєння виробництва медичних меблів і предметів медицини. В1955 році завод припинив виконання ремонтно-монтажних робіт і повністю спеціалізувався на випуску нової продукції.

Перейти